TJ Smilovice "B" - TJ JANOVICE 1 : 5 (pol. 0 : 2)

Janovice 14. května

V nedělním dopoledni zajížděli naši muži k dalšímu mistrovskému utkání na hřiště Smilovic. Sestava: Kozel Lukáš – Roháček David, Hroch Václav, Karásek Lukáš, Hutník Robert – Sedlák Zdeněk nejml., Juříček Michal, Roháček Jan, Červeňák Jiří – Roháček Ondřej, Roháček Tomáš (75. min. Sedlák Jiří).

Od počátku jsem byli jednoznačně aktivnějším týmem. A byla to  „Roháček show“. Ve 28. minutě nahrál Tomáš svému synovi Ondrovi a ten elegantně přehodil domácího brankáře. Za deset minut naopak Ondra nádherně našel svého otce a ten už věděl, co s míčem -  0 : 2.

Hned v úvodu druhé půle  po rohovém kopu Lukáš Karásek krásnou hlavičkou zvýšil na 0 : 3. Ve 20. minutě nestárnoucí Tomáš Roháček využil chyby domácí obrany a z 25 metrů s přehledem jemu vlastním navýšil naše vedení a oslavil tak své (nebudeme říkat, které) narozeniny – 0 : 4. Za pár minut dostal do běhu krásnou přihrávku Zdeněk Sedlák a bombou pod břevno poslal domácí zcela do kolen – 0 : 5. Domácí však ještě v závěru z náhodné akce do naší již lelkující obrany snížili na konečných 1 : 5.

Toto vítězství bylo zcela zasloužené. Všichni hráči odvedli svůj standard, ale přece jen je třeba vyzvednout všechny Roháčky – k výborným výkonům Tomáše, Davida a Ondry se přidal i nejmladší Honza.

Autor: Aleš Nezhoda   Přečteno: 48