1. BFK Frýdlant n. O. - TJ JANOVICE 0 : 6 (pol. 0 : 5)

Janovice 18. května

K vloženému mistrovskému utkání zajížděli naši muži na frýdlantské hřiště.

Sestava: Kozel Lukáš – Roháček David, Hroch Václav, Holiš Jiří, Hutník Robert – Vrecko Mirek, Juříček Michal, Roháček Jan, Sedlák Zdeněk – Červeňák Jiří, Roháček Ondřej.

Střídali: Slanina Ondřej, Sedlák Jiří, Roháček Tomáš.

Od počátku nebylo pochyb o tom, kdo je na hřišti pánem. Místy připomínal průběh pověstnou hru kočky s myší. A tak po prvním poločase bylo rozhodnuto. Po dvou brankách Ondry Roháčka a Jirky Červeňáka a jedné Mirka Vrecka jsem vedli jasně  5 : 0. Ve druhé půli naši hráči zvolnili tempo a vítězství našich barev pečeti svou třetí brankou v utkání Ondra Roháček. Vítězství mohlo být daleko výraznější, ale naši hráči zazdili dalších minimálně pět vyložených šancí.

Autor: Aleš Nezhoda   Přečteno: 123