TJ JANOVICE - TJ Nebory 5 : 0 (pol. 3 : 0)

Ostrava 28. května

K nejdůležitějšímu utkání jara nastoupili naši muži proti vedoucímu celku soutěže TJ Nebory. Jestliže jsem si chtěli uchovat naději na postup, museli jsme zvítězit.

Sestava: Kozel Lukáš – Hroch Václav, Karásek Lukáš, Holiš Jiří, Hutník Robert – Roháček David, Roháček Jan, Juříček Michal, Sedlák Zdeněk – Červeňák Jiří, Roháček Ondřej.

Střídali: Vrecko Miroslav, Slanina Ondřej, Sedlák Jiří, Eliáš Adam.

 Úvod utkání nám vyšel náramně. Již ve druhé minutě zahrál Jirka Červeňák rohový kop a míč skončil ve vzdálenějším rohu branky soupeře. To naše hráče viditelně uklidnilo, naopak soupeř znervózněl. Naši útočnici pak obranu soupeře doslova přiváděli k zoufalství, šance střídala šanci a až ve 20. a 30. minutě navýšil naše vedení Ondra Roháček.

V úvodu druhé půle se hra mírně vyrovnala, ale i tak naše rychlé protiútoky znamenaly trvalé nebezpečí pro branku soupeře. Náš výborný výkon pak ještě potvrdili brankami Jirka Červeňák a v závěru Ondra Roháček.

Vítězství našich barev bylo zcela zasloužené, všichni hráči podali výborný výkon. Nicméně teď všichni litujeme zpackané podzimní části soutěže. Boj o postup už nemáme ve svých rukou, musíme všechna zbývající utkání vyhrát a věřit, že Nebory ještě jednou klopýtnou.

 Naši žáci v sobotním předzápase po dobrém výkonu podlehli vedoucímu týmu soutěže TJ Sokol Mosty v poměru 0 : 1.

Autor: Aleš Nezhoda   Přečteno: 147