TJ Vendryně "B" - TJ JANOVICE 2 : 4 (pol. 1 : 1)

Janovice 18. června

K  poslednímu utkání sezóny zajíždělo naše mužstvo na hřiště TJ Vendryně „B“. Byli jsme si vědomi, že jedině vítězství nám ještě může zachovat naději na postup do okresního přeboru a to jen v případě klopýtnutí Nebor.

Sestava: Kozel Lukáš – Hroch Václav, Karásek Lukáš, Holiš Jiří, Hutník Robert – Slanina Ondřej, Juříček Michal, Roháček Jan, Sedlák Zdeněk – Červeňák Jiří, Roháček Ondřej.

Střídání: Vrecko Miroslav.

Utkání se hrálo za stálého deště a na terénu na hranici regulérnosti. Tomu odpovídala i kvalita hry. Hra měla sotva průměrnou úroveň a tak šancí bylo jako šafránu. Až po pětadvaceti minutách se po chybě domácích dostal k míči Ondra Roháček a s přehledem posla naše barvy do vedení. Po deseti minutách se naše obrana dopustila fatální chyby a domácí toho využili k vyrovnání. Do poločasu se již skóre neměnilo.

Druhá půle měla podobný průběh, jen naši přece jen na soupeře přitlačili. A opět Ondra Roháček po individuální akci strhl vedení na naší stranu. Ale stačila zase jedna nedůslednost středu naší obrany a domácí zase srovnali. Pak ale naši přidali na obrátkách a výsledkem byly góly Ondry Roháčka a Jirky Červeňáka. A skóre už se do konce utkání nezměnilo.

Zasloužené vítězství, ale náš největší soupeř TJ Nebory dokázal lehce zvítězit v Lískovci v poměru 1 : 7.

Autor: Aleš Nezhoda   Přečteno: 91