TJ Smilovice "B" - TJ Janovice 1 : 4 (pol. 0 : 2)

Janovice 11. září

K dalšímu mistrovskému utkání zajížděli naši muži v nedělním dopoledni na hřiště TJ Smilovice „B“.

Sestava: Kozel Lukáš - Slanina Ondřej, Holiš Jiří, Karásek Lukáš, Hutník Robert – Roháček David, Juříček Michal, Roháček Jan, Sedlák Zdeněk – Červeňák Jiří, Roháček Ondřej.

Střídali: Kacíř Tomáš, Mikulka Jaroslav, Eliáš Adam, Eliáš Viktor.

Trenéři: Sedlák Zdeněk, Roháček Čestmír

Začátek utkání nám vyšel náramně. Již ve 3. minutě se prosadil Ondra Roháček a ve 14. minutě Jirka Červeňák. Do konce první půle jsem si vypracovali několik výborných příležitostí, ale skóre se již nezměnilo.

Do druhé půle nastoupili naši borci jako by s vědomím, že utkání je rozhodnuto. A domácí jednoduchou hrou získávali územní převahu. V 50. minutě se jim po naší hrubé chybě ve středu pole podařilo snížit. Domácí nabyli na sebevědomí a zle naší obraně zatápěli. Naši hráči se však vzpamatovali a po rychlých protiútocích přidali další dva góly. Ve zbytku času pak s přehledem kontrolovali hru a tak hlavní arbitr pan Martin Šimík mohl utkání ukončit o sedm minut dříve. Takže diváci i aktéři utkání mohli být u nedělního oběda včas.

Branky: Roháček Ondřej 3, Červeňák Jiří.

Tentokrát se hrubě nedařilo našemu dorostu. Se svým soupeřem TJ Sokol Palkovice prohrál vysoko v poměru 0 : 8 po poločase 0 :3. Hráči soupeře byli ve všech směrech jasně lepší.

Sestava: Bigas Adam – Mahút Petr, Klieščik Martin, Bayer Vlastimil, Vrecko Miroslav, Gombár Richard, Sedlák Zdeněk, Funiok Filip, Sedlák Jakub, Bigas Hynek.

Střídali: Hořínek Patrik, Špok Marek, Boor Ladislav.

Autor: Aleš Nezhoda   Přečteno: 54