Zpráva z minulých utkání

Janovice 30. října

TJ Janovice - TJ Smilovice „B“ 3 : 0 (pol. 0 : 0)

K dalšímu mistrovskému utkání přivítali naši muži na svém hřišti celek TJ Smilovice „B“.

Sestava: Kozel Lukáš - Slanina Ondřej, Holiš Jiří, Karásek Lukáš, Hutník Robert – Roháček David, Gára Dan, Roháček Jan, Sedlák Zdeněk – Červeňák Jiří, Karásek Lukáš.

Střídali: Roháček Ondřej, Kostura Stanislav, Klieščik Martin, Kacíř Tomáš, Eliáš Viktor.

Trenéři: Sedlák Zdeněk, Roháček Čestmír

Utkání mělo zcela jednoznačný průběh. Náš tým byl po všech stránkách jednoznačně lepší, hosté po celé utkání tahali za kratší provaz. Jen brankové vyjádření scházelo, první půle skončila bez branek. V úvodu druhé půle jsme se konečně prosadili, když svým typickým způsobem skóroval Jirka Červeňák. Pak přišel na hrací plochu střídající Ondra Roháček a ač  zdravotně indisponovaný 2 x skóroval.

Branky: Roháček Ondřej 2, Červeňák Jiří 1.

Náš dorost měl hrát své mistrovské utkání v Nýdku. Pro neregulérní hrací plochu a vytrvalý déšť utkání muselo být odloženo.

Naši žáci se po neúspěšném domácím vystoupení proti Čeladné vrátili ke své dobré hře a zcela jednoznačně zvítězili ve Vojkovicích v poměru 6 : 1 po poločase 3 :0.

Branky: Chovanec Michal 3, Milota Jakub 2, Žižka Václav 1.

Autor: Aleš Nezhoda   Přečteno: 48