Rozlosování mistrovských soutěží našich mužstev

Janovice 12. března


Rozlosování okresní soutěže mužů

Kolo

Den

Datum

Čas

Utkání

16.

So

24. 3.

15:00

SK Pržno – TJ JANOVICE

17.

So

31. 3.

15:30

TJ JANOVICE – SK Tichá „B“

18.

So

7. 4.

15:30

TJ Sokol Lískovec - TJ JANOVICE

19.

So

14. 4.

16:00

TJ JANOVICE – FK Chlebovice 1963

20.

So

21. 4.

16:00

TJ JANOVICE – TJ Smilovice „B“

21.

So

28. 4.

 

v o l n o

15.

Út

1. 5.

17:00

TJ JANOVICE - TJ Milíkov

22.

Ne

6. 5.

16:30

TJ Milíkov - TJ JANOVICE

23.

So

12. 5.

16:30

TJ JANOVICE – SK Pržno

24.

So

19. 5.

17:00

TJ Sokol Tichá „B“ - TJ JANOVICE

25.

So

26. 5.

17:00

TJ JANOVICE – TJ Sokol Lískovec

26.

So

2. 6.

17:00

FK Chlebovice 1963 - TJ JANOVICE

27.

Ne

10. 6.

10:00

TJ Smilovice „B“ – TJ JANOVICE

28.

So

16. 6.

 

v o l n o

 

Rozlosování okresního přeboru staršího dorostu

Kolo

Den

Datum

Čas

Utkání

16.

So

24. 3.

12:30

TJ Sokol Mosty -  TJ JANOVICE

17.

Ne

1. 4.

13:00

TJ Beskyd Bukovec - TJ JANOVICE

18.

Ne

8. 4.

13:00

TJ Pražmo-Raškovice - TJ JANOVICE

19.

So

14. 4.

13:30

TJ Sokol Palkovice - TJ JANOVICE

20.

So

21. 4.

13:45

TJ JANOVICE – TJ Hrádek/Milíkov

21.

So

28. 4.

13:45

TJ Vendryně - TJ JANOVICE

22.

So

5. 5.

14:15

TJ JANOVICE – TJ Oldřichovice

23.

Ne

13. 5.

11:00

SK Beskyd Čeladná - TJ JANOVICE

24.

So

19. 5.

14:45

TJ JANOVICE – 1. FK Spartak Jablunkov

25.

So

26. 5.

14:30

TJ Sokol Dobrá - TJ JANOVICE

26.

So

2. 6.

14:45

TJ JANOVICE – TJ Sokol Nýdek

15.

So

9. 6.

14:45

TJ JANOVICE – TJ Písek

14.

So

16. 6.

14:30

TJ BDSTAV Sedliště - TJ JANOVICE

 

Rozlosování okresního přeboru starších žáků (6+1)

Kolo

Den

Datum

Čas

Utkání

14.

So

7. 4.

9:30

TJ Sedliště/Lučina - TJ JANOVICE

15.

So

14. 4.

10:00

TJ JANOVICE – TJ Sokol Ostravice

16.

So

21. 4.

14:00

TJ Sokol Baška - TJ JANOVICE

17.

So

28. 4.

 

v o l n o

12.

So

5. 5.

12:00

SK Beskyd Čeladná - TJ JANOVICE

18.

Ne

6. 5.

10:00

TJ Pražmo-Raškovice - TJ JANOVICE

19.

So

12. 5.

10:00

TJ Sokol Palkovice - TJ JANOVICE

20.

So

19. 5.

 

v o l n o

21.

Ne

27. 5.

14:30

SK Metylovice - TJ JANOVICE

22.

So

2. 6.

10:00

TJ JANOVICE – TJ Tošanovice/Hnojník

13.

So

9. 6.

10:00

TJ JANOVICE – TJ Vojkovice/Dobratice

 


Autor: Aleš Nezhoda   Přečteno: 248